EFORWEB İnternet Çözümleri Web Tasarım ve Yazılım

Yükleniyor...

Mersin'in en eski web tasarım ajansıyız...

Hakkımızda

1993 yılında üniversitede başlayan masaüstü yayıncılık ve basın deneyimleri daha sonra reklam ajansı faaliyeti olarak devam etti. 1999 yılında gelecek internette diyerek web tasarım dünyasına giriş yaptık. 2001 krizinde kesintiye uğrayan çalışmalarımız 2003 yılında EFORWEB (Efficient For Web) markasıyla yeniden başladı. İlk önce Mersin ve İngiltere olan çalışma bölgemiz, gelişen müşteri portföyü ile birlikte daha geniş bölgelere yayıldı. Web tasarım ve İnternet uygulamaları geliştirme ana faaliyet konumuz olmakla birlikte dijital reklamcılık, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi ve online yayıncılık gibi webin hakim olduğu alanlarda faaliyetimize devam ediyoruz.

“Bilginin efendisi olmak istersen çalışmanın kölesi olmalısın.”

Ağırlıklı olarak internet tabanlı uygulamalar geliştiren firmamız, Web Tasarım, Mobil Uygulama, E-Ticaret Siteleri, Dijital Pazarlama  ve Multimedya Tasarım gibi başlıklar altında hizmet vermektedir. Müşterilerimiz ile çalışmaya başladığımız andan itibaren, onlar için yapacağımız için kendimiz için yapıyormuşcasına sahiplenip,  ona göre çözümler üretiriz.  İşi teslim ettik bitti gibi bir kavram, bizim için  asla geçerli olmayan bir kavramdır. Projeyi teslim ettikten sonrada müşterimizi yalnız bırakmaz, en az bir yıl boyunca her konuda ücretsiz danışmanlık ve teknik desteği 7/24 müşterilerimizin hizmetine sunarız.  

"Sizin başarınız bizim başarımızdır" anlayışıyla çalıştığımız müşterilerimiz ile kuracağımız dostluk bağının bizim için en etkili referans kaynağı olduğu bilinciyle hareket eden ekibimiz , her zaman müşterilerinin yanında olmuştur.  Çalışmayı ve üretmeyi felsefe  edinen ekibimizin, büyüyen iş ağacında sizinde bir dalınız olsun isterseniz iletişim bilgilerimizden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

“Bilişim, bilgi ve bilginin otomatik olarak işlenmesiyle ilgilenen bir yapısal bilim dalıdır.Bilişim biliminin bilgisayarla ilgisi, astronominin teleskopla ilgisi kadardır.

Informatica gaat net zo min over computers, als astronomie over telescopen. Edsger W. DijkstraKaynak: Wikipedi

Tanımlamadan da anlaşılacağı üzere bizim bilgisayarcılığımız, bilginin işlenmesinde bilgisayarı kullanabildiğimiz kadardır. Bilgisayar sadece bir araçtır. Web tasarımı ise bilgiyi sunmada kolaylık ve görselliği yansıtabilmek için araçtır. Yani biz ne bilgisayarcı, ne de web tasarımcısıyız ama aynı zamanda her ikisi de işimizin bir bölümü, parçasıdır.

Bir web sitesinde bu kadar uzun tanıtım yazısı yazmak sıkıcı olabilir. Evet kesinlikle sıkıcı olduğunu bilerek yazmamızın nedeni işimizi anlatmada yaşadığımız zorluktur. Buraya kadar okuduğunuza göre bizi merak ediyor ve bizimle ilgileniyorsunuz demektir. Yürekten teşekkürlerimizi sunarak kısaca kendimizden bahsedelim.

Onbeş yılı aşkın sektör tecrübemizin on yılını internet ve yeni medya alanında kazandık. Birikimlerimizi elde edinceye kadar çok zorlu süreçlerden geçtik. İşimizle ilgili eğitimlerimiz hiç bitmedi ve hala devam ediyor. Biliyoruz ki biraz tembellik etsek dünyadan geri kalacağız.

Merkezimiz Mersin olmakla birlikte dünyada ve Türkiye’nin değişik yerlerinde müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız var. Yaptığımız işte uzaklık kavramı büyük bir engel değil.

Ofisimizde grafikerlerimiz ve programcımız olmakla birlikte, ortak çalışmalar yaptığımız ajanslar, programcılar ve bilişim firmaları da yapımızın bir parçasıdır. Bizim başarımız onların, onların başarısı bizimdir.

Müşterilerimizle çalışmaya başladığımız andan itibaren onların ortağı gibi düşünerek işlerini kendi işimiz gibi algılar ve ona göre çözümler üretiriz. İşimiz bitti gibi bir kavrama sahip değiliz. Yaptığımız projeyi teslim ettikten sonra da müşterimizi yalnız bırakmaz, işinde teknolojimizi kullanarak daha çok nasıl başarılı olabileceği hususunda fikirler üretiriz. En az bir yıl boyunca işimizle ilgili her konuda ücretsiz danışmanlık desteği veririz. 24/7 kesintisiz desteğimiz vardır

İş yapış şeklimiz itibariyle, müşterilerimizle dostluk bağı kuruyor ve her müşterinin yeni müşterilere referans olmasıyla pazarlama yapmaksızın işimizi büyütüyoruz. Uluslar arası düzeyde kaliteli işler yapıyor, yaptığımız iş neticesinde size verimlilik ve maliyet avantajı sağlıyoruz ve işletmenizi geleceğe hazır hale getiriyoruz. Dürüstlük ve güvenilirlik dairesinde iş yaparak karşılıklı müşteri memnuniyetini yakalar ve uzun yıllar birlikte çalışırız.

TEKLİF AL

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız (*)

Email Adresiniz (*)

Telefon (*)

Mesajınız


EFORWEB Mersin Web Tasarım Şirketi