EFORWEB İnternet Çözümleri Web Tasarım ve Yazılım

Yükleniyor...

Mersin'in en eski web tasarım ajansıyız...

SEO & SEM

Web tasarımı, dijital pazarlama çalışmalarında en yüksek verimi alabileceğiniz şekilde gerçekleştiren Eforweb, SEO, SEM, İçerik Pazarlama veSosyal Medya Pazarlama alanlarında en doğru strateji ve hizmetleri sunar.

Hemen Ara

SEO(Search Engine Optimization -  Arama Motoru Optimizasyonu) :  Gerçekten iyi tasarlanmış bir web siteniz var fakat arama motoru aramalarında ilk sayfalarda çıkmıyorsunuz.  İşte SEO bu noktada anlam kazanır. Mersin SEO, dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan EFORWEB, bu konuda size kurumsal çözümler üretir. 

Sizin için yaptığımız web sitelerini zaten SEO a uygun bir şekilde kodlar ve gerekli optimizasyon ayarlarını yaparız. Fakat rekabetin çok olduğu alanlarda bu durum yeterli olmayabilir. Böyle durumlarda SEO için belli bir bütçe ayırdığınızda  yapacağımız özel bir çalışmayla arama motorlarındaki optimizasyonunuz gerçekleşir ve hak ettiğiniz arama motoru sıralamasına kavuşursunuz. Elbette bu hemen gerçekleşmez. Yaklaşık 60 günlük bir süreçte toplamda 150 saat gibi bir mesai ile garanti bir sonuca ulaşmamaız mümkün olacaktır. 

SEM(Search Engine Marketing - Arama Motoru Pazarlaması) : Arama motorlarında arama yapıldığında iki tür sonuç ile karşılaşırsınız. Birincisi organik arama sonucu ki bunun SEO ya bağlı olduğunu SEO başlığı altında tanımlamıştık.   İkincisi ise arama sonucu sayfasında en üstte ve sağda reklam olarak çıkan arama sonuçlarıki bunlarda SEM yardımıyla sağlanmaktadır. SEM ile bu reklam bölümlerindede sadece yüksek fiyat ödeyerek ilk sıralarda çıkmanız her zaman mümkün değildir. Bunun için de yine iyi tasarlanmış ve iyi optimize edilmiş bir web sitesi ile birlikte doğru stratejinin uygulanması gerekir. 

SEO ve SEM konusunda hizmet ve destek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

TEKLİF AL

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız (*)

Email Adresiniz (*)

Telefon (*)

Mesajınız


EFORWEB Mersin Web Tasarım Şirketi