Kurumsal SEO SEM Ajansı

SEO & SEM

SEO (Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyonu) SEM (Search Engine Marketing) - Arama Motoru Pazarlama) ve sosyal medya pazarlama alanlarında en doğru strateji ve hizmetleri sunuyoruz.

SEO SEM Eforweb

Search Engine Optimization - Search Engine Marketing

Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlama

Dijital pazarlama çalışmalarında temel başlangıç noktası ve en önemli odak noktası arama motoru optimizasyonu SEO ve arama motoru pazarlaması SEM olmuştur.

SEO – Search Engine Optimization / Arama Motoru Optimizasyonu

Gerçekten iyi tasarlanmış bir web siteniz var fakat arama motoru aramalarında ilk sayfalarda çıkmıyorsunuz. İşte SEO bu noktada anlam kazanır. Mersin SEO dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan EFORWEB, bu konuda size ilk sayfa garantili kurumsal çözümler üretir.

Sizin için yaptığımız web sitelerini güncel internet teknolojileriyle ve arama motoru sıralama kriterlerine uygun bir şekilde kodlar ve gerekli optimizasyon ayarlarını yaparız. Fakat rekabetin çok olduğu alanlarda bu durum yeterli olmayabilir. Böyle durumlarda SEO için belli bir bütçe ayırdığınızda yapacağımız özel bir çalışmayla arama motorlarındaki optimizasyonunuz gerçekleşir ve hak ettiğiniz arama motoru sıralamasına kavuşursunuz. Elbette bu hemen gerçekleşmez. Yaklaşık 60 günlük bir süreçte toplamda 150 saat gibi bir mesai ile garanti bir sonuca ulaşmanız mümkün olacaktır.

SEM – Search Engine Marketing / Arama Motoru Pazarlaması

Arama motorlarında arama yapıldığında iki tür sonuç ile karşılaşırsınız. Birincisi organik arama sonucu ki bunun SEO ya bağlı olduğunu SEO başlığı altında tanımlamıştık. İkincisi ise arama sonucu sayfasında en üstte ve sağda reklam olarak çıkan arama sonuçlarıdır ki bunlar da SEM yardımıyla sağlanmaktadır. SEM ile bu reklam bölümlerinde de sadece yüksek fiyat ödeyerek ilk sıralarda çıkmanız her zaman mümkün değildir. Bunun için de yine iyi tasarlanmış ve iyi optimize edilmiş bir web sitesi ve reklam kampanyası ile birlikte doğru stratejinin uygulanması gerekir.

SEO ve SEM arasındaki farklar nelerdir?

SEO ve SEM Farklılıkları

Arama motoru görünürlüğü ile ilgili bu iki kavram arasındaki farkları şöyle başlıklandırabiliriz;

Devamlılık SEO+ / SEM -

Hemen Sonuç Alma SEO- / SEM+

Maliyet Avantajı SEO+ / SEM-

Tıklama Yoğunluğu SEO- / SEM+

Kitle Hedefleme SEO- / SEM+

SEO ve SEM konusunda hizmet ve destek için resmi Google Partneri olan EFORWEB ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Fikirlerinizi duymak isteriz!

Eforweb Google Partner Rozeti

Ücretsiz Danışma

SEO veya dijital pazarlama ihtiyacınız varsa ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız arayın karşılıksız danışmanlık hizmetimizden hemen faydalanmaya başlayın...

Ücretsiz Danışın
Çözümlerimiz

Kurumsal Web Site Tasarım

E-ticaret Çözümleri

Portal Siteler

Web Tabanlı Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Arama Motoru Optimizasyonu

Dijital Pazarlama

Google Adwords Reklamları

Proje Danışmanlığı

Neredeyiz?

Pozcu Yenişehir / Mersin

eforweb@eforweb.com

0 (532) 735 82 60

Arama motoru optimizasyonu veya Adwords reklamları

Hizmet Almak İstiyorum

Her şey iş demek değil, kahve içmeye de bekleriz...

TEKLİF ALIN

    Eforweb Teklif