Kurumsal SEO SEM Ajansı

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya pazarlama alanında en doğru strateji ve hizmetleri sunuyoruz.

SMM Eforweb

Social Media Marketing

Sosyal Medya Pazarlaması - Danışmanlığı

Dijital pazarlama özelinde yapılan sosyal medya pazarlama çalışmalarında temel başlangıç noktası ve en önemli odak noktası web sitesidir.

Son zamanların en etkili pazarlama yöntemlerinnden biri olan sosyal medya pazarlama, Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve Linkedin gibi platformlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sosyal medya pazarlama klasik pazarlama yöntemlerinden büyük oranda farklı bir pazarlama yönetemi olsa da pazarlamanın temel amaçları arasında yer alan ürün yada hizmetlerinizi satmak veya tanıtmak, marka bilinirliğinizi arttırmak, kampanya ve haberlerinizin duyurulmasını sağlamak gibi hedefler çerçevesinde gerçekleştirilir.

Sosyal medya pazarlamasının etkili olmasındaki en önemli parametreler, istediğiniz bir zaman diliminde istediğiniz bir coğrafi konumu ve belli bir yaş aralığı gibi spesifik bir sosyolojik kitleyi hedefleyebilmenizdir. Elbette tüm bu parametreleri pazarlama denkleminize doğru yerleştirmek belli bir uzmanlık gerektirir.

Sosyal Medya Pazarlama Araçları

Sosyal medya platformları aracılığıyla ürün hizmet tanıtımı müşteri kazanma ve web sitesine ziyaretçi trafiği oluşturma faaliyetlerine genel anlamda sosyal medya pazarlama denir ve aşağıdaki araçlarla uygulama yapılır.

Sosyal medya takip

Sosyal İmleme ve Etiketleme

Sosyal Raporlama

Sosyal CRM

Blog Pazarlama

Dijital pazarlama konusundaki uzmanlığımızdan istifade ederek sosyal medya pazarlaması veya danışmanlığı almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Sosyal medya konusundaki fikirlerinizi duymak isteriz!

Ücretsiz Danışma

SEO veya dijital pazarlama ihtiyacınız varsa ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız arayın karşılıksız danışmanlık hizmetimizden hemen faydalanmaya başlayın...

Ücretsiz Danışın
Çözümlerimiz

Kurumsal Web Site Tasarım

E-ticaret Çözümleri

Portal Siteler

Web Tabanlı Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Arama Motoru Optimizasyonu

Dijital Pazarlama

Google Adwords Reklamları

Proje Danışmanlığı

Neredeyiz?

Pozcu Yenişehir / Mersin

eforweb@eforweb.com

0 (532) 735 82 60

Sosyal medya danışmanlığı konusunda

Hizmet Almak İstiyorum

Her şey iş demek değil, kahve içmeye de bekleriz...

TEKLİF ALIN

    Eforweb Teklif