ORGANİK SEO TEKNİKLERİ

Organik SEO
Organik SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

Arama görünürlüğünüzü etkileyen temel faktörlerden birisi de SEO (Search Engine Optimization) ayarlarınızın  doğru teknikler ile hazırlanmış başarılı bir SEO stratejisine sahip olmasıdır.

Eforweb, müşterileri için hazırladığı tüm web sitelerinde, SEO performanslarına engel teşkil edecek hehangi bir durum olup olmadığı konusunda özel denetimler yaparak web sitelerini yayın hayatına başlatır.  Denetimin tamamlanmasıyla, daha iyi SEO pozisyonları için gerekli çözüm önerilerini sunarak hayata geçirilmesinde  gerekli tüm ekip çalışmalarını gerçekleştirir. 

Algoritmik güncellemeler, gerçek zamanlı arama ve sosyal medya  sinyalleri sürekli olarak gelişen organik arama ortamının bir parçasını oluşturmaktadır.  Bu durum, işletmelerin dijital dönüşüm grafiğinin değişken eğrisine ayak uydurmalarını ve arama başarısı elde etmelerini dahada zorlaştırmaktadır.  

Konusunda uzmanlaşmış dijital pazarlama ekibimiz, uzmanlıklarını, esnek düşünme kabiliyetlerini ve sonuç odaklı çalışma anlayışlarını SEO stratejinize uygulayarak, markanızı, rakiplerinizin gürültüsünden uzaklaştırıp, kalabalıktan ayırarak ön plana çıkmanızı amaçlamaktadırlar. 

Eğer zaten mevcut bir web siteniz var ve SEO konusunda sorun yaşıyorsanız, uzman ekibimiz, web sitenizdeki sayfa içi öğeler, kodlama bütünlüğü, içerik uyumluluğunuz ve kullanılan kodlama teknolojileri gibi parametreleri analiz ederek gerekli optimizasyonları sağlayabiliriz.

Optimizasyon gerektiren sayfa içi SEO öğelerinin yanı sıra, geri bağlantı profilinin analizi ve web sitesinin sahip olduğu içeriğin uygunluğunu analiz ederek, hem kullanıcı hemde arama motoru perspektifinden durumu değerlendiririz.  Sayfa içi denetim sürecimiz, sitenizdeki meta etiketleri, içerikler ve diğer ilgili sayfa içi öğeler gibi optimize edilmesi gereken alanları inceleme detaylarını kapsamaktadır. 

Web sitenizin teknik yapısıyla ilgili bir endişeniz varsa veya SEO stratejinizde bir hata olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.